Radio Veronica wisselt de Top 1000 Allertijden in voor de Radio Veronica Top 3000

Radio Veronica wisselt de Top 1000 Allertijden in voor de Radio Veronica Top 3000

11-08-2025 (16:58) - Audio

Niet één, niet twee, maar drieduizend van de beste nummers ooit gemaakt: Radio Veronica wisselt de Top 1000 Allertijden in voor de Radio Veronica Top 3000. Dit maakte dj van het station Frank van der Lende vanmiddag bekend op de radio. Ook organiseert de zender de komende tijd verschillende muziekquizzen door het land.

Na goed overleg hebben de dj's van Radio Veronica besloten dat de beste muziek ooit gemaakt niet in de huidige Top 1000 Allertijden past. Daarom start het station na de zomervakantie met de Top 3000. De lijst wordt samengesteld door luisteraars die vanaf 18 augustus kunnen stemmen op hun favorieten.

"Er zijn zoveel meer mooie nummers gemaakt dan er in onze Top 1000 Allertijden pasten. En zelfs 2000 is bij lange na niet genoeg", zegt radio-dj Frank van der Lende. "Daarom gaan we met de Radio Veronica Top 3000 drie weken lang op een muzikale trip, met nummers die je terugvoeren naar je huwelijk, een eerste stapavond of bijvoorbeeld een emotioneel afscheid."

Om de lancering van deze nieuwe hitlijst te vieren, organiseert Radio Veronica in de aanloop hiernaartoe de 'Beste Muziekquiz Allertijden'. Middagshow-dj's Wouter van der Goes en Frank van 't Hof gaan daarmee het land in en doen cafés in Alkmaar, 's-Hertogenbosch, Hilversum en Woerden aan. Luisteraars kunnen zich aanmelden via de site.

De Radio Veronica Top 3000 is te horen van 1 tot en met 19 september. Stemmen kan van 18 tot en met 31 augustus.