Awakenings en Charlotte de Witte geven gratis optreden in SugarFactory

Awakenings en Charlotte de Witte geven gratis optreden in SugarFactory

10-10-2025 (12:57) - Amsterdam Dance Event

Na het succes van het gratis optreden van KI/KI in de Gashouder in 2024 doet Awakenings het dit jaar nog eens dunnetjes over. Ditmaal slaat de festivalorganisatie de handen ineen met Charlotte de Witte en BUD voor een gratis show in de Sugarfactory.

Tijdens ADE verhuist Awakenings dit jaar naar de SugarFactory. Normaal gesproken is de Gashouder de thuishaven van Awakenings tijdens ADE, maar deze iconische locatie is momenteel gesloten vanwege een verbouwing. 

Hard Techno shows

Awakenings trapt ADE op woensdagavond af met de zogeheten 'Hard Special'. Op de line-up staan dan ook namen die de harten van hardtechnofans sneller doen kloppen: onder anderen I Hate Models, Azyr en 999999999 zullen hun beste platen draaien. Ook op zondag staat een stevige technonacht op het programma. Amelie Lens, vriendin van Charlotte de Witte, cureert dan haar eigen event. Naast Amelie maken onder meer Nico Moreno en Kobosil hun opwachting achter de DJ-booth. 

Voor jong en oud

Naast de twee hardere edities en de show van Charlotte de Witte zijn er nog vijf andere events gepland, voor ieder wat wils. Oldskool-technofans kunnen bijvoorbeeld terecht bij events gehost door Adam Beyer, Indira Paganotto en Joris Voorn. De nieuwe generatie techno- en houseliefhebbers wordt aangeraden een bezoek te brengen aan de shows van Chris Stussy op vrijdag en Sunday Sessions met Odymel en Mischluft. 

De gratis show van Charlotte de Witte vindt plaats op vrijdag 24 oktober van van 16:00 tot 20:00. De pre-registratie is nu geopend. Mensen die zich hebben ingeschreven, kunnen op zaterdag 11 oktober om 10:00 hun ticket claimen.