Vodafone zet in op A’dam

23-05-2008 (10:21) - Marketing

Vodafone opent de deuren van zijn tweede hoofdkantoor in Amsterdam voor de eerste medewerkers van wat zal uitgroeien tot een groep van 350 mensen waaronder acht directieleden. Het hoofdkantoor is nu gevestigd in Q-Port nabij Amsterdam Sloterdijk. In 2010 zal Vodafone verhuizen naar de definitieve locatie op Oosterdokseiland (ODE), pal naast het Centraal Station. Om Vodafone’s aanwezigheid in Amsterdam te markeren, is een unieke outdoor campagne gestart waarin Vodafone zich voorstelt aan de stad en aan potentiële nieuwe medewerkers.
Sinds 12 mei worden grote delen van Amsterdam rood gekleurd door een opvallende outdoor campagne van Vodafone. Op 400 typisch Amsterdamse plekken zoals het Vondelpark tonen de plaatselijke abri’s en billboards teksten als “Hallo Vondelpark”. Hiermee stelt Vodafone zich op een originele manier voor aan de stad Amsterdam. Een deel van de outdoorcampagne, niet alleen via (mobiele) billboards maar ook via Boomerang cards, bierviltjes, posterscreens etc. richt zich op potentiële werknemers met een verwijzing naar de vacaturesite van Vodafone.

Banden verstevigen
Vodafone is achter de schermen al langer bezig zijn banden met de stad te verstevigen. Zo trad het bedrijf recent toe tot Amsterdam Partners, kondigde Vodafone aan founding partner te worden van Mobile Monday Amsterdam, werd het lid van ECP.nl en het Interactive Advertising Bureau (IAB) en sponsor van Poëzie in het Park. Op korte termijn zullen meer aankondigingen volgen. Oktober vorig jaar maakte Vodafone Nederland bekend met een aantal commerciële afdelingen naar Amsterdam te verhuizen. In het kader van zijn groeistrategie wil Vodafone dichter bij de belangrijkste klanten, businesspartners, belanghebbenden en markttrends zitten.

Bureaus

Media

Economisch