LIS The Agency lanceert branding-divisie

LIS The Agency lanceert branding-divisie

13-03-2025 (11:49) - Bureaus

Het internationale talent management bureau LIS The Agency lanceert een nieuwe tak gericht op merkactivaties, PR en influencer marketing. LIS Brands helpt uiteenlopende opkomende en gevestigde merken bij het vergroten van hun zichtbaarheid en impact in Nederland en België.

Foto: Milan Gino

Door zowel aan de talent- als merkzijde te opereren, positioneert LIS Brands zich als de kenner in influencermarketing. Er wordt samengewerkt met talenten uit het eigen portfolio en externe influencers om de geschikte match voor elk merk te vinden. Daarnaast worden de campagnes ondersteund met gerichte media-exposure. 

LIS Brands is opgericht door Lisanne de Bruijn en Britt Zandt - Pegels. Lisanne heeft een achtergrond als marketeer bij merken als Red Bull en H&M. Britt is gespecialiseerd in PR-strategieën, evenementen en influencer campagnes binnen de beauty-, fashion-, interieur-, en lifestyle-sector. 

Lisanne: 'Na zeven jaar ervaring met LIS The Agency is het tijd voor de volgende stap. Met de lancering van LIS Brands bouwen we vol vertrouwen aan de toekomst en bieden we merken een 360° aanpak voor maximale resultaten.'


Media

Marketing

Economisch