ADCE publiceert bevindingen van eerste Creative Incubator

31-01-2019 (15:13) - Marketing

ADCE en Pi School brengen samen de ADCE White Paper uit, waarin de bevindingen van de eerste Creative Incubator gebundeld zijn. In het document zijn tips terug te vinden om creatieve organisaties de toekomst in te helpen. Dit is het resultaat van onderzoek, interviews en samenwerkingen van 90 actieve deelnemers uit 21 landen. 


De White Paper gaat als eerste in op vier redenen waarom we alternatieve business modellen moeten ontwikkelen. De groei van marketing technologie en nieuwe dimensies van data usability behoren daartoe. Maar ook de culturele shift van consumenten in relatie tot nieuwe mediakanalen en het loskoppelen van creatieve talenten en traditionele werkmodellen. Tenslotte wordt de acquistie van bureau's bij consulting en tech organisaties genoemd. 


creatieve standaard

Deze ontwikkelingen komen niet zonder problemen, is te lezen in het onderzoek. Zo is er kans op gebrek aan technologische ntegratie en aan gebrek op een innovatieve cultuur. De White Paper gaat daarom in op zes trends en geeft tips om deze te implementeren. Te denken valt aan de noodzaak om het business model per periode aan te passen en de realistie dat talent flexibiliteit nodig heeft. 


De editie van 2019 wordt gehouden in Rome, Berlijn en Barcelona. Daarbij zal de creatieve gemeenschap zich focussen op het definiëren van een creatieve standaard, die toekomstige generaties kunnen implementeren. Het programma start in Rome op 28 maart. 


Lees hier het volledige rapport. 
 


Bureaus

Media

Economisch