Beursstand krijgt Amsterdamse festivalsfeer

17-06-2015 (07:40) - Toeleveranciers

Communicatiebureau oil, C2 Expo en Interieurbouw en Van Straaten, een specialist op het gebied van innovatieve visuele communicatie, hebben samen een bijzondere beursstand gebouwd voor Amsterdam Metropolitan Area (AMA). 
 
De stand was te zien op vastgoedbeurs PROVADA in de Amsterdamse RAI. AMA positioneert de regio Amsterdam als stoere stad met veel bedrijvigheid, zowel zakelijk, creatief als op het gebied van vrije tijd. De stand, die meer een decor is, kreeg daarom een ‘festivalgevoel’ mee. Eyecatcher was de zeer grote achterwand bestaande uit 75 houten panelen, met daarop geprint iconische gebouwen in de regio Amsterdam.
 

Amsterdam Metropolitan Area is een bestuurlijk samenwerkingsverband van de stad Amsterdam en lokale overheden in de regio. Binnen dit verband werken negen instanties samen aan een innovatieve economie, snellere verbindingen en voldoende ruimte voor wonen, werken en recreatie.