Strateeg Sophie Diepstraten verlaat Selmore voor Hotel L’Amour

Strateeg Sophie Diepstraten verlaat Selmore voor Hotel L’Amour

18-11-2025 (13:13) - Bureaus

Strateeg Sophie Diepstraten stapt over van Selmore om de strategie-afdeling van Hotel L’Amour te versterken. Eerder werkte ze bij N=5 op klanten zoals Holland & Barrett, De Consumentenbond en Bauhaus.

Head of Strategy en mede-eigenaar van Hotel L’Amour Joris Gruiters: “Klanten kloppen steeds meer aan bij Hotel L’Amour voor complexe strategische merk-vraagstukken, die vragen om slimme straight-to-the-point oplossingen. Sophie heeft het zeldzame talent om strategie simpel te maken. Daarom zijn we erg blij dat ze voor Hotel L’Amour heeft gekozen."

Sophie Diepstraten: “Ik kijk er naar uit om merken te bouwen waar mensen echt van houden, dat is natuurlijk waar je als strateeg de meeste energie van krijgt. Daar is Hotel L’Amour de perfecte plek voor.”

Sophie Diepstraten is niet de eerste die dit jaar de werkvloer van Hotel L'Amour versterkt. Eerder al checkten creatief duo ‘De Mannen’ en 5 andere nieuwe talenten bij Hotel L’Amour in. 

 

 


Media

Marketing

Economisch