
RA*W en Bauer Media organiseren optimistische DOOH-challenge
RA*W en Bauer Media Outdoor bundelen krachten voor de Digital Out-of-Home Challenge 2025. Ontwerpers worden uitgedaagd om creaties in te sturen rond het optimistische thema Unlock the NextGen. Het beste werk wordt getoond op het NextGen Media netwerk van de exploitant, met meer dan 240 digitale schermen op drukbezochte middelbare scholen, mbo’s, hbo’s en universiteiten in Nederland.
De nieuwe generatie groeit op in een wereld vol uitdagingen, van klimaatstress en financiële druk tot mentale gezondheid en het leven online. Maar in plaats van te focussen op problemen, draait deze challenge om het openen van nieuwe perspectieven. Hoe kun je jongeren inspireren om mogelijkheden te zien, hun kracht te vinden en nieuwe manieren te ontdekken om te groeien?
"Wij geloven dat de toekomst van communicatie in handen ligt van jonge makers. Met de DOOH Challenge willen we hen de kans geven om hun ideeën niet alleen te ontwikkelen, maar ook écht zichtbaar te maken. Door hun werk te tonen op ons NextGen Media Netwerk kunnen zij ervaren hoe het is om impact te hebben op leeftijdsgenoten en zo een eerste stap te zetten richting het creatieve werkveld. Het is voor ons een mooie manier om talent te stimuleren én adverteerders te laten zien welke frisse ideeën de nieuwe generatie inbrengt", aldus Bauer Media Outdoor.
De wedstrijd
De DOOH Challenge vraagt deelnemers een Digital Out-of-Home (DOOH) boodschap te creëren die écht landt bij de NextGen-generatie. Positief, relevant en in een toon die aansluit bij hun wereld, of dat nu via humor, memes, snelle visuals of korte, krachtige statements is. Het mag raken, aan het denken zetten of gewoon onvergetelijk leuk zijn.
Kick-off
De kick-off van de DOOH Challenge 2025 vindt plaats op 11 september om 18 uur bij Bauer Media Outdoor. Tijdens dit moment krijgen deelnemers extra inspiratie, voorbeelden van succesvolle campagnes en praktische tips over het maken van impactvolle DOOH-content. Ook is er de kans om vragen te stellen.