SuperHeroes Amsterdam voor kinderwagenmerk Quinny
16-10-2018 (10:05) - Bureaus
Creatief bureau SuperHeroes Amsterdam is na een pitch gekozen als lead agency voor Quinny, één van de merken van het Canadese moederbedrijf Dorel Juvenile dat Maxi-Cosi en Bébé Confort op de markt brengt. De eerste campagne gaat deze week live in Europa.
Quinny staat aan de vooravond van een aangescherpte merkpositionering met een aantal fonkelnieuwe producten die in de aanloop naar 2019 verschijnen. “Om in deze drukke markt op globaal niveau onderscheidend te zijn, is een frisse kijk nodig op onze online marketingcommunicatie. Die vonden we in de aanpak van SuperHeroes,” aldus Nina Rosenthal, Global Brand Experience Manager van Quinny en Maxi-Cosi.
fashion
Als onderdeel van het Canadese Dorel Juvenile positioneert Quinny zich als hét fashion- en lifestyle merk onder de kinderwagens. Het merk zoekt hierbij een digital first aanpak voor hun belangrijke markten in Europa, Azië, Latijns-Amerika en de Verenigde Staten.
“Dit sluit naadloos aan op het profiel van SuperHeroes. We hebben veel ervaring in het uitrollen van campagnes in uiteenlopende internationale markten, waar we ook met ons bureau zitten, zoals de VS en Azië,” zegt Django Weisz Blanchetta, Managing Director van SuperHeroes Amsterdam. “Met de ambitie van Quinny kunnen we als echte creative business partner opereren en strategisch slim en uitgesproken werk creëren.”
De eerste campagne in de nieuwe stijl is voor de “Hubb”, de nieuwste kinderwagen van Quinny. De online video campagne moet laten zien dat hoe bijzonder een eerste of tweede kindje in je leven ook is, je er met de Hubb helemaal klaar voor bent.