Voetbalcultuur in mode met C.P. Company en Adidas Originals

23-08-2018 (14:36) - Marketing

In 2018 brengt de kruising tussen mode en voetbalcultuur samenwerkingen voort, voornamelijk op het vlak van streetwear. C.P. Company en adidas slaan de handen in ineen voor een capsulecollectie van tien hedendaagse klassiekers.


Paul Harvey, creatief director van C.P. Company: "Twee dingen waren voor ons een absolute vereiste. Wanneer twee invloedrijke merken samenkomen, moet het resultaat een culturele vooruitgang betekenen en dus innovatief zijn. De perfectie nastreven is, in zoverre mogelijk, een tweede vereiste. Ik denk dat als die twee criteria samenkomen, je aan credibiliteit wint." 


herkenbaar

Herkenbare elementen uit collecties van beide merken zijn gebruikt. Zo is het nieuwe schoenontwerp van de Kamada een herwerking van de klassieke adidas Samba, gezien door een C.P. Company-lens. De iconische Goggle Jacket werd gedeconstrueerd en versmolten met de adidas Explorer, volledig gemaakt van C.P. Company’s NyFoil-stof. 


Beide merken hadden tegelijk toegang tot zoveel iconische terracewear-stukken. Er was geen enkel moment waarop de partijen elkaar fundamenteel niet begrepen. Zoals Lorenzo, Massimo Osti’s zoon van C.P. Company het verwoordt: "Het was geen marketingstunt, maar een samenwerking in dienst van beide fanbases. Het kan niet authentieker, omdat de liefde voor beide merken al van dezelfde kant kwam. Dit maakt het gewoon officieel." 


Vanaf vrijdag 24 augustus zal de C.P. Company x adidas-samenwerking verkrijgbaar zijn in consortiumwinkels van beide merken.


Bureaus

Media

Economisch